APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E KUQE.

 • €149,000
Pazari i Ri, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E KUQE.

Pazari i Ri, Tiranë
 • €149,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45238
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek shkolla e Kuqe.

Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Pallati ndodhet ne rruge kryesore.

Orientim Jug.

Cmimi eshte 149000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo