Apartament 1+1 ne shitje cmim Kleringu tek Golden Park 3

 • €60,000
Rruga e Kavajës, Selitë, Unaza e Re, Tiranë
Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje cmim Kleringu tek Golden Park 3

Rruga e Kavajës, Selitë, Unaza e Re, Tiranë
 • €60,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37189
 • ID Prones

Përshkrim

Cmim okazion tek Golden Park 3.

Apartament 1+1 me sipefaqe 62 m2 ne ndertim e siper.

Apartamenti ka nje dhome ndenje 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.

Kompleksi eshte ne faze perfundimtare dhe pritet te perfundoje ne pranvere.

Mundesi ideale investimi dhe banimi.

Orientim Perendim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj