PENTHOUSE NE SHITJE, ISH-BLLOKU.

 • €200,000
Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Liqeni Artificial, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

PENTHOUSE NE SHITJE, ISH-BLLOKU.

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Liqeni Artificial, Sheshi Willson, Tiranë
 • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 155
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29349
 • ID Prones

Përshkrim

Super penthouse ne shitje, ne zonen e Bllokut , rruga Margarita Tutulani, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Dhoma matrimoniale eshte e pajisur me garderobe.

Dyshemeja eshte e shtruar me shtrese hidrotermike dhe parket.

Totalisht i mobiluar dhe investuar. Arreduar me arkitekt.

Orientim perfekt, Jug Lindje Perendim. Pamje e lire.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo