Apartament 1+1 ne shitje, Porcelan.

  • €53,000
Kinostudio, Tiranë
Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje, Porcelan.

Kinostudio, Tiranë
  • €53,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 63
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26998
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament ne shitje ne zonene e Porcelanit .

Me nje siperfaqe totale prej 63 m2, i organizuar ne koridor hyres ,sallon ndenje/kuzhine , nje dhome gjumi, tualet, nje ballkon .Me orientim Jug lindje dhe vendodhje te aksesueshme prane linjes se transportit publik.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.I mobiluar me kushte bashkohore .I paisur me dokumentacion te rregull hipotekor.

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest