APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, OXHAKU.

 • €74,000
Oxhaku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, OXHAKU.

Oxhaku, Tiranë
 • €74,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 55
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43639
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek Oxhaku prane xhamise Xhura.

Apartamenti ka siperfaqe 55m2 dhe ndodhet ne katin e 4., jo te fundit, te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Jug-Lindje.

Cmimi eshte 74000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo