APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, MISTO MAME.

 • €59,500
Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, MISTO MAME.

Yzberish, Tiranë
 • €59,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 74
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33623
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje Misto Mame, prane pallateve Cabej.

Apartamenti ka siperfaqe 74m2 ndodhet ne katin e tete dhe te fundit te nje pallati te vitit 2018.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Cmimi i shitjes eshte 800 e/m2.

Ne proces hipotekimi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo