APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, BRRYLI.

 • €73,000
Brryli, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, BRRYLI.

Brryli, Tiranë
 • €73,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 53
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40193
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje tek Brryli , perballe ish Rozafes.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 53 m2.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.

Cmimi eshte 73000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo