Shitet apartament 2+1 me cmim klering Prime Residence, Kamez.

 • €83,000
Kamëz
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering Prime Residence, Kamez.

Kamëz
 • €83,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 111
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44952
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim klering Prime Residence, Kamez.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 110.6 m2, siperfaqe neto 97 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.6 m2.

Organizohet ne koridor shperndares, dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6.

Cmimi i shitjes 750 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest