APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €82,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €82,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 43
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41982
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne rrugen Ylbere Bylykbashi, prane 21 dhjetorit, komisariati nr. 2.

Apartamenti ka siperfaqe 43m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Orientim Lindje.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.

Cmimi eshte 82000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo