Jepet Lokal me qira, tek Ish Ekspozita

  • €2,000
Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
Tërhequr

Jepet Lokal me qira, tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
  • €2,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 171 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31036
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet lokal me qira, ndermjet Ish Ekspozites dhe Myslym Shyrit.
Lokali ka siperfaqe 171 m2.
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.
Lokali eshte totalisht i investuar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj