APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €135,000
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
 • €135,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 64.7
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39502
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ,21 Dhjetori, pas Hotel Mondialit.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ndertuar ne vitin 2021.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe gatimi, dhome gjumi, tualet dhe verande.

Mundesi e mire investimi, pasi kerkesat per qera ne zone jane te larta.

Cmimi eshte 135000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo