Apartament 1+1 ne Pogradec

 • €37,000
Pogradec
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 ne Pogradec

Pogradec
 • €37,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 54
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34947
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne Pogradec me siperfaqe 54m2

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 1 dhome gjumi 1 tualet dhe nje ballkon .

Apartamenti  ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor  i cili  jepet i mobiluar dhe i investuar .

Perfunduar ne vitit 2020 eshte nje nder apartamentet komode per pushime dhe gjithashtu nje ide e mire investimi

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva