APARTAMENT 1+1 ME QERA

5 Maji, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA

5 Maji, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 56
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27961
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rruga 5 Maji,  Zone shume e mire dhe me te gjitha fasilitetet ne afersi.

Apatamenti eshte bosh i pa mobiluar  ka siperfaqe 56m2 dhe ndodhet ne katin e 4.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle