SUPER APARTAMENT ME QERA, AIR ALBANIA.

 • €2,000/muaj
Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT ME QERA, AIR ALBANIA.

Stadiumi Air Albania, Tiranë
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39403
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament me qera ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane stadiumit Air Albania.

Mund te perdoret per banim ose zyra.

Apartamenti eshte i sapo investuar me te gjitha elektroshtepiaket e ndevojshme, i shtruar me parke. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe nje ballkon me nje siperfaqe totale 200 m2.

Cmimi eshte 2000 euro i diskutueshem.

Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo