APARTAMENT ME QERA 1+1 TEK FOLEJA E GJELBER

 • €500/muaj
21 Dhjetori, Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT ME QERA 1+1 TEK FOLEJA E GJELBER

21 Dhjetori, Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 82
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39410
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 tek Foleja e Gjelber.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te me nje siperfaqe 82 m2 me nje mobilim modern dhe bashkekohor.

Cmimi i qerase qe apartamenti disponon eshte 500 euro.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko