AMBIENT ME QERA, SHESHI WILSON.

  • €400/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

AMBIENT ME QERA, SHESHI WILSON.

Ish Blloku, Tiranë
  • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 40
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39696
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient , prane sheshit Wilson.

Ambienti ka siperfaqe 40 m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati.

I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi dhe zyrash.

Cmimi eshte 400 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo