AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, FSHN.

  • €2,100/muaj
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, FSHN.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €2,100/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 278
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37496
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient komercial me qera, tek ish stacioni i trenit prane FSHN.

Ambienti ka siperfaqe 278 m2 bruto dhe 256 m2 neto.

Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri, hyrja eshte ne katin 0 me fasade xhami.

Sistem kondicionimi dhe aspirimi.

Cmimi eshte 2100 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo