APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

 • €230,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €230,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 108
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46043
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje, Kopshti Botanik, tek Xhamia.

Apartameti ka siperfaqe 108 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkon.

Cmimi eshte 230000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo