Jepet super apartament 3+1+2 me qira prane Qendres, Kompleksi Halili

 • €1,200
Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet super apartament 3+1+2 me qira prane Qendres, Kompleksi Halili

Rruga e Dibrës, Tiranë
 • €1,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 163
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P43983
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ka nje organizim fantastik 3+1+2 dhe siperfaqe te bollshme prej 163m2 .

Apartamenti shperndahet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete , 3 ballkone dhe korridor shperndares.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore dhe ndodhet ne katin e 8 te nje kompleksi fantastik me 2 ashensore

Apartamenti ka dhe post parkimi te perfshire ne cmim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva