AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, RRUGA E BARRIKADAVE.

  • €450,000
Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, RRUGA E BARRIKADAVE.

Rruga e Barrikadave, Tiranë
  • €450,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 116
  • Sipërfaqe ㎡
  • 2
  • Garazhe
  • P40774
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient biznesi ne shitje, tek rruga e Barrikadave, prane qendres.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati buze rruges kryesore. Pallati eshte nje nder me te miret ne zone, me recepsion dhe roje 24 ore, 2 ashensore, parking dy kate.

Ambienti ka siperfaqe 116m2.

Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi.

Cmimi eshte 450000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo