JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, SHESHI WILSON.

  • €1,000/muaj
Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, SHESHI WILSON.

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
  • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 110
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31125
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient biznesi tek Sheshi Wilson, pas postes numer 8.

Ambienti ka siperfaqe totale 110 m2. Eshte openspace, me nje tualet, dhe nje verande te vogel.

Aktualisht eshte ne gjendje pune si lokal, por eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo