AMBIENT BIZNESI NE SHITJE ALI DEMI

  • €169,000
Ali Demi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE ALI DEMI

Ali Demi, Tiranë
  • €169,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 169
  • Sipërfaqe ㎡
  • P23816
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi ne zonen e Ali Demit .Ambienti ka nje siperfaqe prej 169 m2 . Ndodhet ne katin e par banim .Eshte i pozicionuar ne rruge kryesore dhe i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me shum informacione mund te na kontaktoni !

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj