Jepet Lokal Me Qira Tek Ish Ekspozita

  • Neto €2,000/Muaj
Tiranë
Për Qira

Jepet Lokal Me Qira Tek Ish Ekspozita

Tiranë
  • Neto €2,000/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 50
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41363
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira lokali ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ne mes te Rr.Myslym Shyri dhe Ish Ekspozites.

Lokali ofrohet totalisht i mobiluar , ne gjendje shume te mire .

Siperfaqja e lokalit eshte 50m2.

Mund te pershtatet per shumellojshmeri tipologjish biznesi.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko