Ambient biznesi me qera, Liqeni Artificial!

 • €3,500/muaj
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient biznesi me qera, Liqeni Artificial!

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €3,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Tualete
 • 180
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P42625
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet super ambient biznesi me qera prane Liqenit Artificial.

Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar.

Ambienti disponon siperfaqe totale 180 m2.

Organizohet ne 4 ambiente pune, 1 kuzhine, 2 tualte dhe verande.

Ambienti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi, zyra, klinike etj.

Disponon edhe 1 parking te perfshire ne cmim.

Cmimi i qerase eshte 3500 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest