APARTAMENT 2+1 ME QERA, TEK KOMUNA E PARISIT

 • €450/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41124
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Komunes se Parisit .

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambient gatimi dy dhoma gjumi nje tualet .

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte , i mobiluar ne menyre bashkohore .

Cmimi i qerase eshte: 450 euro.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko