Vila luksoze ne shitje, “Turquoise Marina ” Gjiri i Lalezit!

Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Vila luksoze ne shitje, “Turquoise Marina ” Gjiri i Lalezit!

Gjiri i Lalzit, Durrës

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P38725
  • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga projektet me te bukura bregdetare te pozicionuar ne Hamallaj, Gjiri i Lalezit shiten 2 vila luksoze!

Vilat kane tipologji 3+1 dhe jane ne faze suvatimi.

Vila e pare ka siperfaqe fizike 261 m2 +sip.nentoke  130.71 m2 +sip. verande 120 m2 +sip.oborri 607.25 m2.

Vila e dyte ka siperfaqe fizike 155 m2+ sip.nentoke 100.70 m2+sip. verande 35.70 m2+sip.oborri  484.26 m2.

Kompleksi Turquoise Marina ofron nje teknologji te larte , siguri te plote dhe nje teknologji shume moderne.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare