SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK DELIJORGJI

 • €1,200/muaj
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK DELIJORGJI

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
 • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P43013
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 2+1+2 me qira tek Kompleksi Delijorgji.

Apartamenti eshte i organziuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe disponon nje post parkimi ne -1.

Nje nga komplekset me te kerkuara per facilitetet qe ofron.

Lirohet me 15 Tetor.

Cmimi i qirase eshte: 1200 euro/muaj.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle