AMBIENT BIZNESI ME QERA, BULEVARDI ZHAN D’ARK.

  • €550/muaj
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, BULEVARDI ZHAN D’ARK.

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
  • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 36
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39208
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient biznesi me qera, ne bulevardin Zhan D’ark, perballe ministrise se jashtme.

Ambienti ndodhet ne katin 0, ne rruge kryesore dhe ka siperfaqe 36m2.

Organizohet ne ambient openspace dhe tualet.

Cmimi eshte 550 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo