Zyre totalisht e investuar prane Trenit

  • €2,200/muaj
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyre totalisht e investuar prane Trenit

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €2,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 186
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32623
  • ID Prones

Përshkrim

Zyra eshte totalisht e investuar me siperfaqe prej 186m2 .

Zyra eshte e sapo shtruar ne pllake dhe ka ndricim te rregullt gje qe e ben te jete nje ambient shume i kendshem per zyra .

Ne katin e 1 te nje pallati te ri .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva