Ambient Komercial ne Shitje prane Prokurorise se Tiranes.

  • €80,000
Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ambient Komercial ne Shitje prane Prokurorise se Tiranes.

Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
  • €80,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 52.7
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30379
  • ID Prones

Përshkrim

~Ambient Komercial ,  per momentin eshte investuar si Bar-Caffe .

~Ndodhet ne katin e pare me mundesi te medha zhvillimi , per klinike , zyre , qender kursesh , Bar Longue ne rast se investohet etj .

~Siperfaqe prej 52.7 m2  ne katin e pare dhe  ne ane te rruges  . Vend super  i aksesueshem ne te gjitha drejtimet , vende te pershtatshme parkimi dhe facilitete te tjera shume afer . Pallati eshte nder pallatet me te mira e zones .

~Cmimi eshte okazion prej vetem 80.000.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva