AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, ALI DEM.

Ali Demi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, ALI DEM.

Ali Demi, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Tualete
  • 280
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27145
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient komercial ne Ali Dem, prane tregut elektrik.

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 140 m2 te brendshme, 140 m2 verande ne pronesi.
Ambienti eshte openspace dhe ka 3 tualete.

Perpara ambientit ka mundesi parkimi per 5 makina ose me shume.

Ideal per biznese te ndryshme, si market, call center, lokal, restorant etj.

Cmimi eshte 1300 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo