VILE NE SHITJE NE BUBQ!

 • €200,000
Fushë Krujë, Krujë
Për Shitje Tërhequr

VILE NE SHITJE NE BUBQ!

Fushë Krujë, Krujë
 • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 1300
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28279
 • ID Prones

Përshkrim

Vile ne shitje ne zonen e Bubqit.

Vila ka nje siperfaqe prej ndertimi 400 m2,dhe si  siperfaqe trualli 1300m2 Eshte e organizuar ne 3 kate ndertim.

Kati i pare eshte tip bodrumi ose openspace

Kati i dyte eshte i organizuar ne ambient ndenje/sallon, ambient gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete.Ka dalje ne oborr i cili eshte i gjithi i rrethuar nga gjelberimi, .

Kati i trete open space.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko