VILE ME QERA, SHKOZE.

 • €1,100/muaj
Shkozë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

VILE ME QERA, SHKOZE.

Shkozë, Tiranë
 • €1,100/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 360
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36313
 • ID Prones

Përshkrim

Japim super vile me qera ne Shkoze prane rreth rrotullimit.

Vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku kati i pare ka kuzhinen , 3 dhoma gjumi   tualetin  ndersa kati i dyte ka 2 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje dhe tualetin.

Parking ne katin -1.

Verande dhe truall me gjelberim rreth e rrotull viles.

Cmimi eshte 1100 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo