APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

 • €195,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €195,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44891
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2, prane liqenit te thate, vije e pare, pas hotel Radisson.

Apartamenti ka siperfaqe 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 195000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo