SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, SELVIA.

 • €900/muaj
Qendër, Selvia, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, SELVIA.

Qendër, Selvia, Tiranë
 • €900/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34190
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1+2 , prane Selvise tek kompleksi Halili.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

I mobiluar dhe investuar.

Cmimi eshte 900 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo