Japim Apartament 1+1 me Qera tek Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton!

 • €400/muaj
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Japim Apartament 1+1 me Qera tek Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton!

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 64
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39439
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1 tek Rruga Bill Klinton!

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi , tualet , korridor shperndares dhe ballkoni.

Apartamenti  ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe jepet i mobiluar si ne foto.

Per me shume info na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva