SHITET DYQAN , MYSLYM SHYRI.

  • €95,000
Myslym Shyri, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SHITET DYQAN , MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
  • €95,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 40
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27342
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet dyqan+biznes prane Myslym Shyrit dhe Muhamet Gjollesha.

Dyqani ka siperfaqe 40 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.

Biznesi eshte biznes familjar i ngritur nder vite.

Xhiro ditore e kenaqshme.

Cmimi eshte 95000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo