VILE ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

 • €2,500/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

VILE ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 7
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 350
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P41028
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera vile, tek komuna e Parisit, prane shkolles Fenix.

Vila ka siperfaqe totale ndertimi 350m2 dhe eshte e organizuar ne 3 kate.

Ka dy hyrje te vecanta, ku njera eshte e organizuar ne 2 tualete, depo, 4 ambiente, 2 ballkone dhe hyrja tjeter eshte e organizuar ne tualet, 2 ballkone dhe 3 ambiente. Ka dy hyrje, nje nga perpara nje nga pas dhe oborr 50 m2, me vendparkimi per 2 ose 3 makina.

Cmimi eshte 2500 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo