Vile Luksoze per shitje ne Golem!

 • €390,000
Golem, Mali i Robit, Durrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Vile Luksoze per shitje ne Golem!

Golem, Mali i Robit, Durrës, Tiranë
 • €390,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 330
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P29478
 • ID Prones

Përshkrim

Nese po kerkoni te pushoni prane detit, ne nje vile ne rezidence kjo eshte e duhura!

Vila ndodhet 200 m larg detit e pozicionuar mes pishave, pemeve dhe ajerit te paster. Kjo vile eshte e investuar deri ne detaj dhe organizohet ne 3 kate, kopshti i gjelberuar dhe pishina, ne katin perdhe ndodhet ambienti i ndenjes dhe i gatimit vetrata e te cilit te nxjerr ne oborr, ne katin -1 ndodhet vinoteka dhe depo dhe ne katin e 1 ndodhet dy dhomat e gjumit.

Vila ka siperfaqe trualli 330 m2, siperfaqe ndertimi eshte 263 m2.

Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ju ftojme per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest