Apartamente ne shitje te Ish Profarma!

Brryli, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartamente ne shitje te Ish Profarma!

Brryli, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 74.82
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36128
  • ID Prones

Përshkrim

Ne zonen e Ish profarmes shesim apartamente me cmim kleringu.

Apartamentet jane te organizuar ne 1+1 , 2+1 dhe 3+1

Apartamenti 1+1 ka siperfaqe totale 74.82m2 dhe ndodhet ne katin e pare dhe 2+1 me siperfaqe totale 123 m2.

Apartamenti 3+1 ka siperfaqe totale 151.23m2 dhe ndodhet ne katin e  trete

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle