Vile Elitare, San Pietro Residence

 • €945,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Vile Elitare, San Pietro Residence

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €945,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 505 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26754
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super-vile ne Resortin San Pietro, vendin prestigjoz dhe oazin perfekt te pushimeve ne Gjirin e Lalezit.

VILA ELITARE e cila është më e madhja nga sipërfaqja dhe natyrisht më elitare se cdo vilë tjetër, e pozicionuar në rreshtin e parë të ndërtimeve dhe që ka lidhje më të afërt me plazhin. Vila Elitare ka një sipërfaqe në total 504.3 m², me dy kate plus verandën në katin e sipërm të saj. Në katin përdhe Vila përbëhet nga ambjenti i ditës, kuzhina dhe një dhomë gjumi. Kati i parë përbëhet nga 4 dhoma gjumi dhe një verandë e madhe në katin e dytë.

Kati i përdhe ka siperfaqe prej 176.5 m2, dhe kati i I-rë ka siperfaqe prej 213.2 m², nga të cilat sipërfaqja e verandës është 17.3 m². Kati i II-të ka siperfaqe prej 114.6 m², ku në të cilën siperfaqja e verandës është 81.6 m². Në totalin e sipërfaqes së Vilës Elitare 504.3 m², sipërfaqja totale e verandave është 98.9 m² (405.4 m² + 98.9m²). Vlera në total e Vilës Elitare është 945.000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest