JEPET AMBIENT PER ZYRA ME QERA TEK 21 DHJETORI

21 Dhjetori, Qendër, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira

JEPET AMBIENT PER ZYRA ME QERA TEK 21 DHJETORI

21 Dhjetori, Qendër, Rruga e Kavajës, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P39151
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambjent per zyra 3+1 tek 21 Dhjetori, vendodhje fantastike duke krijuar te gjitha facilitetet e duhura!

Eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, dhe siperfaqa e ambientit eshte 120 m2 dhe 30 m2 ballkoni.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.

I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Cmimi qe disponon eshte: 1800 euro neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko