Lokal ne shitje tek Jordan Misja

  • €168,000
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Lokal ne shitje tek Jordan Misja

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €168,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 58
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37312
  • ID Prones

Përshkrim

Lokal me siperfaqe 58m2  ne shitje tek Jordan Misja .

Lokali eshte i mobiluar dhe eshte ne gjendje pune .

Ndodhet ne cep te nje pallati te ri .

Ka nje verande ne te dy anet . Mundesi shume e mire investimi duke pare edhe rritjen qe do kete zona .

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva