Ulet Cmimi! Super Apartamente ne shitje 3+1 Rruga e Elbasanit!

  • €878,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi! Super Apartamente ne shitje 3+1 Rruga e Elbasanit!

Rruga e Elbasanit, Tiranë
  • €878,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 262
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36100
  • ID Prones

Përshkrim

Super apartamente   3+1 ne shitje te Lion Park Residence ne rrugen e Elbasanit.

Apartamenti  i pare ka siperfaqe totale 336.85 m2

Apartamenti i dyte ka siperfaqe totale 262.01m2

Te dy apartamentet ndodhen ne katin e 5

Vendodhja  e Lion Park Residence eshte prane gjelberimit , ajrit te paster dhe qetesise qe ofron Parku Kombetar .

Eshte nje projekt elitar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Cmimi ulet nga 3500e/m2 ne 3350e/m2.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare