APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, XHAMLLIK.

 • €120,000
Xhamlliku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, XHAMLLIK.

Xhamlliku, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44950
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne Xhamllik, prane shkolles Nikel Dardani.

Apartamenti ka siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 120000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo