Ulet Cmimi! Shesim Apartament 2+1 Rruga e Kosovareve!

 • €243,742
Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi! Shesim Apartament 2+1 Rruga e Kosovareve!

Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
 • €243,742

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 103.72
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37502
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament me cmim kleringu prane Rruges se Kosovareve.

Apartamenti eshte i tipologjise 2+1.

Siperfaqja e pergjithshme e apartamentit eshte 103.72m2 nga te cilat 84.6m2 eshte siperfaqja neto e apartamentit dhe 19.12m2 eshte siperfaqja e perbashket.

Orientimi Jug- Perendim.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko