APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

 • €235,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €235,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 131
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44346
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit.

Apartamenti ka siperfaqe 131.6 m2 dhe ndodhet ne katin e 10, jo te fundit, te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 235000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo