Jepet zyre me qera ne Don Bosko

  • €320/muaj
Don Bosko, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet zyre me qera ne Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
  • €320/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 98
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40019
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet zyre me qera me siperfaqe 98m2 ne Don Bosko.

Ambienti organizohet ne 2 ambiente pune , 1 tualet , 1 kuzhine dhe 2 ballkone.

Ambienti ndodhet ne katin e pare banim , ka plot drite dhe eshte i shtruar ne parket.

Ambienti jepet bosh.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva