Jepet zyre me qera ne Don Bosko

Jepet zyre me qera ne Don Bosko

Për Qira

320€

  • b3ab3d3b-d2b8-47e2-aeca-345f35489605
  • 9a97fc0c-683d-48e6-bf72-628b1e82132f
  • 5578dc1e-c200-4253-9725-c02611e8ee77
  • 65738786-e666-4a75-baba-c6184e0af9fa
  • a59d7ef0-1e11-4b0c-9d16-82e697571c1c

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-30797

Tualete
1
Sip. jashtme
98
Viti i ndertimit
2020

Përshkrimi

Jepet zyre me qera me siperfaqe 98m2 ne Don Bosko.

Ambienti organizohet ne 2 ambiente pune , 1 tualet , 1 kuzhine dhe 2 ballkone.

Ambienti ndodhet ne katin e pare banim , ka plot drite dhe eshte i shtruar ne parket.

Ambienti jepet bosh.

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *