ULET CMIMI! Apartament luksoz ne shitje te Kopshti Zoologjik.

  • €175,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

ULET CMIMI! Apartament luksoz ne shitje te Kopshti Zoologjik.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
  • €175,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • P23322
  • ID Prones

Përshkrim

[vc_row][vc_column][vc_column_text]ULET CMIMI nga 185.000 euro ne 175000Euro! Shitet apartament luksoz te Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nja siperfaqe 124 m2 dhe eshte i organizuar nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje koridor qe ben shperndarjen ne dhoma. Apartamenti eshte ne rruge kryesore te Pavaroti te kopshti Zoologjik. Me nje location ku te ofron teper fasilitete. Apartamenti ka gjate gjithe dites drite dhe eshte shume i investuar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper ju ftoje ne nje vizite ne prone.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj