Shiten apartamente 1+1 Liburna Residence, Golem.

 • €91,000
Golem, Durrës
Për Shitje

Shiten apartamente 1+1 Liburna Residence, Golem.

Golem, Durrës
 • €91,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 79
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46663
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 Liburna Residence, Golem.

Apartamentet disponojne siperfaqe totale 78.8 m2, siperfaqe neto 65.7 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.1 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 3 dhe te 5 te objektit.

Orientim Jug-Perendim.

Cmimi i shitjes 1150 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest